ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ FIZIKE

Autor: Marija Poslon, 5. 3. 2014.

Županijsko natjecanje iz fizike održano je 27.veljače 2014. u OŠ Side Košutić u Radoboju. Sudjelovalo je 16 učenika koji su riješili, 70% i više, test na školskom natjecanju.

Iz naše škole sudjelovali su: Mihael Leljak, učenik 8.a razreda i Neven Spaček, učenik 8.c razreda.

Mihael Leljak je osvojio 2. mjesto na županijskom natjecanju iz fizike, mentorica Ružica Novak.

Čestitamo svima, uspješnima i manje uspješnima.

Ostalo možete pročitati pod opširnije.

Nakon provedenog testa, pisanih i praktičnih zadataka, županijsko povjerenstvo je ocijenilo, prema uputama,zadatke s određenim brojem bodova.

Najveći broj bodova ostvario je Nikola Lončar, učenik 8.razreda osnovne škole „Ante Kovačić“ iz  Zlatara, mentorica Jadranka Fuček. Slijede ga Mihael Leljak, učenik  osnovne škole „Ljudevit Gaj“ iz Krapine, mentorica Ružica Novak i Valentino Kunštek, učenik osnovne škole „Viktor Kovačić“ iz Huma na Sutli, mentor Branko Flegar

Uvidom u radove učenika te usklađivanjem bodovanja Državno povjerenstvo će sastaviti jedinstvenu listu poretka za Hrvatsku , te u skladu s njom pozvati učenike na Državno natjecanje iz fizike. Popis pozvanih učenika bit će objavljen na mrežnim stranicama natjecanja. Svim sudionicima želimo puno sreće i uspjeha u daljnjem radu.