ODRŽANA SJEDNICA VIJEĆA RODITELJA

Autor: Marija Poslon, 31. 1. 2014.

Sjednica Vijeća roditelja održana je 28.siječnja 2014. godine. Roditeljima je prezentirano izviješće o radu i rezultatima rada u 1. polugodištu. S interesom je  praćeno izviješće ravnatelja i pedagoginje škole o ostvarivanju aktivnosti iz Godišnjeg plana i programa rada škole, Školskog kurikuluma i Školskog razvojnog plana. Kao primjer dobre prakse knjižničarka škole prezentirala je ostvarene  aktivnosti vezane uz poticanje čitanja i razvijanje ljubavi prema knjizi. Upoznala je roditelje s novom  zadaćom školske knjižnice - uvođenjem učenika u svijet informacija poučavajući ih samostalnoj uporabi različitih izvora informacija i znanja.

Roditelji su svoje dojmove, zapažanja i prijedloge izrazili u evaluacijskim listama. Mišljenja roditelja možete prošitati pod opširnije.

Mišljenja roditelja:

„Važno je da škola vodi brigu o dobrobiti djece što bi trebao biti krajnji cilj svakog djelatnika škole.“

„Ovaj put je zaista bilo sve u skladu s mojim očekivanjima i zadovoljna sam“

„Izviješće je opširno, jasno, s velikom brigom za djecu.“

„Sve je temeljito i profesionalno obrazloženo.“

„Zadovoljna sam, ali potrebna je još jedna sjednica u drugom polugodištu jer se stanje popravlja od sastanka do sastanka.“

Iz nekih odgovora zaključujemo da roditelji predlažu aktivniju poziciju njih samih na sjednicama, češće održavanje sjednica,da se kritike upućene školi spremno prihvaćaju