UMJETNICA, GLUMICA, KNJIŽEVNICA, LUTKARICA JADRANKA ČUNČIĆ BANDOV PONOVNO OSVOJILA DJEČJA SRCA

Autor: Suzana Pracaić, 17. 11. 2022.

Mjesec hrvatske knjige (15.10. - 15.11.), mjesec posvećen knjizi, knjižnicama, književnicima, čitanju... zatvorili smo vrlo veselo i vrlo bučno. Školom se orio dječji smijeh i cika, a za sve je bila 'kriva', jedna i jedina, JADRANKA ČUNČIĆ BANDOV i njene ŠALE, TRICE, ZVRNDALICE.

Književni susret, a istovremeno i lutkarska predstava održana je u ponedjeljak, 14.11. za učenike razredne nastave: područnih škola u 9,15 sati u PŠ Lepajci, a za matičnu školu, za jutarnji turnus u 11,10 sati i popodnevni turnus u 13 sati.

Ovo je bio četvrti dolazak u našu školu (2010., 2014., 2018.), a susret je bio, kao i uvijek, urnebesan, zabavan, kreativan, interaktivni... smijeha i radosti napretek.

Umjetnica Jadranka Čunčić Bandov, četvrti puta je došla u našu školu i razveselila učenike razredne nastave. Bilo je to čisto uživanje u glumi, likovima, šalama, razgovoru, a da je tome tako fotografije pokazuju sve... susret za pamćenje!

PŠ Lepajci

Matična škola