BOŽIĆNA ČAROLIJA U 3.A

Autor: Helena Hudi, 30. 12. 2021.

Došašće ili Advent je vrijeme priprave na svečanosti Božića, u kojima se slavi dolazak Sina Božjega k ljudima. Djeca se tom blagdanu posebno vesele. Učenici 3. a razreda su svoje vrijeme priprave zabilježili u knjizi pod nazivom "Božićna čarolija 3.a razreda". U njoj su zabilježene njihove aktivnosti na satima hrvatskog i njemačkog jezika, likovne i glazbene kulture, kao i sata razrednika. Pod vodstvom učiteljica Vesne Presečki i Helene Hudi učenici su savladali upotrebu aplikacije Storyjumper putem koje su surađivali na izradi svoje zajedničke knjige. Učenicima je ovakav način učenja bio nešto sasvim novo i posebno zanimljivo. Bili su kreativni, motivirani i vrlo maštoviti u izvršavanju zadataka. Sve aktivnosti i uratke možete prolistati u online knjizi putem sljedećeg linka: