ZAVRŠNICA SVJETSKOG TJEDNA SVEMIRA 2021.

Autor: Suzana Pracaić, 14. 10. 2021.

U srijedu, 13. listopada u 12 sati, proslavili smo u knjižnici Svjetski tjedan svemira (#WSW2021.) sa završnom aktivnosti - dodjelom nagrada učenicima koji su se najviše angažirali u ostvarenju ove manifestacije.

Uz izradu različitih plakata, slika, prezentacija, rješavanja križaljke, kviza... što se sve može vidjeti na padlet-panou, posebno ističemo kviz u Wordwall alatu koji je osmilila učiteljica geografije Miljenka Hršak, koji su učenici zaigrali 231 puta, a najbolji među njima su:

1. mjesto: Luka Hržica, 7.c
  2. mjesto: Leo Košutić, 6.c
  3. mjesto: Lana Mužek, 5.b

Više informacija pročitajte pod Više.

Kao što je bilo najavljeno, u ovom, već tradicionalnom obilježavanju Svjetskog tjedna svemira, a u skladu s epidemiološkim preporukama realizirali smo planiranu manifestaciju različitim aktivnostima, korelacijom i integriracijom dodatne nastave geografije, engleskog jezika, prirode i likovne kulture.

U realizaciji manifestacije su se angažirale: učiteljica geografije Miljenka Hršak, učiteljica engleskog jezika Karolina Leskovar Hržica, učiteljica prirode Tanja Dunaj i učiteljica likovne kulture Karla Horvat. Učenici su izradili plakate, prezentacije, makete, oslikali panoe.. Koji su to sve sadržaji ostvareni, možete vidjeti na padlet-panou, a također i komentirati kako vam se sviđa:

Završna svečanost ostvarena je u knjižnici, s knjižničarkom Suzanom Pracaić. Događaj je uveličala ravnateljica škole Vlatka Družinec.

Učiteljica geografije MIljenka, uz ostale aktivnosti, osmislila je i kviz koji je sa svim učenicima predmetne nastave odigrala. Najbolji u rješavanju kviza su spomenuti učenici ('fantastični 3L'):

Luka                                  Leo                                      Lana

Nagrade im je uručila ravnateljica Vlatka Družinec i čestitala svima na uloženom trudu, a nakon čega smo se svi počastili.

S nestrpljenjem očekujemo temu za #WSW2022.

OBJAVA U MEDIJIMA:

Glas Zagorja, broj 206 (studeni, 2021.), str. 19