Obavijest roditeljima budućih polaznika 1. razreda

Autor: Ivana Bračević, 31. 8. 2021.

Poštovani roditelji budućih polaznika 1. razreda,

obavještavamo vas da će se prijem učenika 1. razreda matične škole u Krapini na prvi dan škole, u ponedjeljak 6.9.2021., obaviti u dva termina:

• učenici 1.B razreda (učiteljica Marija Klasić) s jednim od roditelja dolaze u školsku sportsku dvoranu u 9:00 sati

• učenici 1.A razreda (učiteljica Vesna Požgaj) s jednim od roditelja dolaze u                                                     školsku sportsku dvoranu u 10:00 sati

Razlog tome je izvedba kratkog igrokaza dobrodošlice kojega će đaci prvaci pogledati s roditeljima, a da se pritom pridržavamo epidemioloških mjera. Roditelje molimo da nose maske za lice, što djeca ne trebaju.

Nakon igrokaza, djeca odlaze s učiteljicama u razred na prvu zajedničku aktivnost, dok roditelji ostaju u dvorani sa stručnim suradnicima na kratkoj informativnoj prezentaciji.

Hvala na razumijevanju!

Veselimo se vašem dolasku.