Luč Zagorja-razredni projekt 2. a

Autor: Ivana Bračević, 25. 5. 2021.

Ove školske godine učenici 2. a su na satu razrednika sa svojom učiteljicom dogovorili da će mali razredni projekt biti "Pomognimo nezbrinutim psima". U realizaciju projekta uključila se i majka našeg Marka, Suzana Horvat Krušlin koja nam je preporučila da se uključimo i pomognemo "pesekima' u azilu u Selnici kraj Bedekovčine. Marljivo smo skupljali psečju hranu i ostale potrebne stvari za napuštene psiće. Učenici su zaista skupili sve što je potrebno da bi pomogli životinjama. Po dogovoru sa volonterima azila majka, Marko i učiteljica uputili su se do Selnice gdje ih je dočekao snažan lavež napuštenih pasa koji se nalaze u čeličnim kavezima dobro osiguranim zbog sigurnosti psa. Obišli smo sve'peseke' kojih je trenutno pedeset na zbrinjavanju. Neki su nas pozdravili mašući svojim repovima. Donaciju smo predali volonteru koji se zahvalio 2.a razredu i uputio pozdrav svima. Kako izgledaju psi pogledajte u galeriji.

Pripremila Vesna Presečki, učiteljica 2.a.