NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE 2020./21.

Autor: Ivana Bračević, 11. 5. 2021.

Sve tri razine Natjecanja iz geografije (školsko, županijsko i državno) ove školske godine održane su online zbog epidemiološke situacije. Učenici naše škole bili su veoma uspješni. Učenike su za sve razine Natjecanja pripremale učiteljice Danijela Pavić Wasal i Miljenka Hršak. Pod opcijom "više" možete pogledati rezultate na svim razinama.

Luka Hršak (5.c.) i Petra Žnidarić (7.b.) predstavljali su našu školu na državnom Natjecanju iz geografije. Natjecanje se održalo 3. i 4. svibnja 2021. godine.

Školsko Natjecanje iz geografije održano je 22. veljače 2021. godine. Sudjelovalo je dvadesetak učenika od petog do sedmog razreda. U kategoriji petih razreda najbolji su bili Luka Hršak (5.c), Borna Grmovšek (5.a.) i Leon Bajcer (5.a.). Sudjelovali su i Luka Horvat i Lorena Zenkić (5.a.) te Dora Skupnjak (5.b.).

U kategoriji šestih razreda najbolja je bila Mirta Pavić (6.a.), a zatim Matej Frajman (6.b.), Luka Cerovečki (6.b.) i Tamara Dunaj (6.a.). Sudjelovali su još: Lorena Vodolšak, Tea Drašković (6.a.) i Helena Sambol (6.c.).

U kategoriji sedmih razreda najbolje rezultate postigli su Petra Žnidarić (7.b.), Petra Rafaj (7.c), Ivor Šimunić (7.b.) i Noa Rihtar (7.b.). Na natjecanju su sudjelovali i  Lovro Poljak (7.c.) i Fran Bobek (7.ŠD.)

Županijsko Natjecanje iz geografije održano je 25. ožujka 2021. godine. Na županijskom Natjecanju sudjelovali su Luka Hršak i Borna Grmovšek (5. razed); Mirta Pavić i Matej Frajman (6. razred) i Petra Žnidarić, Petra Rihtar i Ivor Šimunić (7. razred). Postigli su odlične rezultate. Luka Hršak je osvojio 1. mjesto i pozvan je na državno Natjecanje; Borna Grmovšek je osvojio 2. mjesto. U kategoriji 6. razreda Matej Frajman je osvojio prvo mjesto, a Mirta Pavić 7. mjesto. Petra Žnidarić je u kategoriji 7. razreda osvojila 2. mjesto i pozvana je na državno Natjecanje. Ivor Šimunić plasirao se na 5., a Petra Rafaj na 6. mjesto.

Na državnom Natjecanju Petra je osvojila 12., a Luka 14. mjesto. Čestitke Petri i Luki, ali i ostalim učenicima na  izvrsnim rezultatima ove školske godine.