IZLOŽBA "GAJEVA LJEKARNA" - DAN ŠKOLE I NOĆ KNJIGE

Autor: Suzana Pracaić, 16. 4. 2021.

Ove godine obilježava se 10. Noć knjige pod motom Ljekovita moć knjige

Svake godine sudjelovanje u manifestaciji Noć knjige je jedna od aktivnosti obilježavanja Dana škole (20. travnja). Tako i ove godine slavimo 110-tu obljetnicu Škole. Planirane su različite aktivnosti i događaji, a među njima su i aktivnosti u organizaciji školske knjižnice.

U sklopu projekta učenika 4.b "Njezino veličanstvo kopriva" učiteljice koordinatorice Marije Klasić i suradnice knjižničarke Suzane Pracaić, učenici su izradili literarne, kreativne radove te smo za nagradni natječaj Ljekovita lektira poslali najbolje. Druga aktivnost projekta je izrada kviza o ljekovitosti bilja za zdravlje čovjeka. Postavljena je i izložba učeničkih uradaka na ulazu u školu.

Medijska skupina 4.b u knjižnici - osmišljavanje tjelovježbi (KNJIGOVJEŽBI) za pojedine zdravstvene probleme - za jačanje prijateljstva:

Izrada preporuka za čitanje:

Učeničke literarne i kreativne radove ćemo objaviti nakon proglašenja najboljih, 23.4. na natječaju Ljekovita lektira.

PRIJAVLJENO NA MANIFESTACIJU "NOĆ KNJIGE"

ZDRAVLJE IZ GAJEVE LJEKARNE