VAŽNA OBAVIJEST RODITELJIMA UČENIKA PRVOG RAZREDA

Autor: Marko Koprivnjak, 2. 9. 2020.

Poštovani roditelji učenika 1. razreda,

obavještavamo vas kako će se prijem učenika prvog razreda obaviti u ponedjeljak, 7. rujna prema sljedećem rasporedu:

Matična škola:

• Učenike 1.A razreda jedan od roditelja dovodi u dvoranu Tjelesne i zdravstvene kulture u 9:00 sati
  • Učenike 1.B razreda jedan od roditelja dovodi u dvoranu Tjelesne i zdravstvene kulture u 10:00 sati

Područna škola Lepajci:

• Učenike 1.L razreda jedan od roditelja dovodi pred školu u 8:00 sati

Područna škola Donja Šemnica:

• Učenike 1.DŠ razreda jedan od roditelja dovodi pred školu u 9:00 sati

Po dolasku u navedenom terminu, učiteljice pojedinog razrednog odjela preuzimaju djecu kako bi s njima odradile prvu zajedničku aktivnost, dok roditelji ostaju sa stručnim/om suradnikom/com (defektologinja ili pedagog) kako bi dobili sve relevantne informacije vezane za početak nastavne godine 2020./2021. u okolnostima pandemije virusa COVID-19.

Uz informiranje, provest ćemo izbor predstavnika roditelja pojedinog razrednog odjela za Vijeće roditelja te će roditelji preuzeti udžbenike i radne bilježnice (ponesite torbu ili veću vrećicu!).

Molimo vas da se prilikom dolaska u školu pridržavate propisanih epidemioloških mjera. Obzirom da se roditeljski sastanci održavaju u dvorani Tjelesne i zdravstvene kulture koja je prostrana ili na otvorenom (šk. igralište), imat ćemo mogućnost održavati propisanu socijalnu distancu. Uz to, nošenje maski je obavezno za roditelje, dok ruke trebaju dezinficirati i roditelji i djeca.

Također, molimo vas da na manji papir ispišete kontakt podatke oba roditelja (e-mail adrese i telefonske brojeve).

Hvala!                                                                       Učiteljice i stručna služba