OBAVIJEST ZA RODITELJE

Autor: Vlatka Matejaš, 18. 6. 2020.

Poštovani roditelji,

Obavještavamo da će se višednevna terenska nastava zbog situacije sa virusom COVID-19 München – Legoland realizirati u terminu 10.06. – 11.06.2021.

Kako su na put trebali ići i učenici 8. razreda koji tada više neće biti učenici škole njima Putnička agencija Potočki travel vraća uplaćeni iznos najkasnije u roku od 180 dana od prestanka posebnih okolnosti tj. od 8.6.2020 kada su otvorili poslovnicu.

Za roditelje učenika od 5. – 7. razreda koji unatoč novom terminu žele povrat sredstava isti također mogu ostvariti, ali umanjen za 200,00 kn na ime uplaćene hotelske rezervacije.

Za isplatu je potrebno poslati zahtjev, račun i broj tekućeg računa na e-mail: potocki.promet@kr.t-com.hr ukoliko je uplata izvršena na žiro račun ili karticom.

Za uplate izvršene gotovinom potrebno je doći osobno u poslovnicu sa računom uz prethodnu najavu.