Rezultati 2. kola Croatian Makers robotičke lige

Autor: Administrator , 18. 2. 2020.

Tijekom prosinca i siječnja održano je 2. kolo Croatian Makers robotičke lige u kojem je sudjelovalo 1300 natjecatelja.
Natjecatelji su zadatak rješavali u svojim školama, a učitelji mentori su trebali snimiti i poslali njihove rezultate. Kao i u prvom kolu, robot je „glumio“ letjelicu koja putuje kroz svemir, izbjegava različite prepreke i prolazi zadanu stazu.
Naši učenici natjecali su se u regiji Zagorje 1 (starija dobna skupina) te su ekipno osvojili 1. mjesto.
Natjecatelji:

Leo Baranja (6.b)
Vito Hršak (5.b)
Ivor Šimunić (6.b)
David Krznar (6.b)

Sudjelovali u pripremama: Lovro Poljak (6.c), Mihael Horvat (6.c), Luka Cerovečki (5.b), Filip Marko Bistrović (6.b)

Mentor: Matija Buntak

Čestitke učenicima na ostvarenom rezultatu!

Sve rezultate možete pogledati na poveznici!