"Druženjem do prijateljstva"

Autor: Anita Džaja, 22. 11. 2019.

U četvrtak, 21.11.2019. godine u OŠ Ljudevit Gaj održan je sastanak predstavnika Udruge s intelektualnim teškoćama, roditelja štićenika Udruge, Srednje škole Krapina te Osnovne škole. Sastanak je održan povodom početka provođenja projekta odobrenog od Ministarstva znanosti i obrazovanja pod nazivom "Druženjem do prijateljstva"   u području izvaninstitucionalnog odgoja i obrazovanja djece i mladih u šk. godini 2019./2020. Vrijednost projekta je 114. 142, 86 kn.

U nastavku pročitajte opširnije o događaju.

Za partnere Udruga je odabrala Srednju školu Krapina i OŠ Ljudevit Gaj. Učenici Srednje škole organizirat će kreativne radionice, Osnovne glazbeno-plesne, a Udruga keramičke radionice. Radionice će biti organizirane u vremenu od 11. mjeseca 2019. do 6. mjeseca 2020.

Sudjelovat će učenici 2. i 3. razreda srednje Srednje te učenici 6. a OŠ Ljudevit Gaj.

Voditeljica učenika Srednje škole je profesorica Brankica Čavužić, keramičke radionice vodit će Branka Hrestak, a radionice u Osnovnoj školi učiteljica Jasna Leljak uz pomoć defektologinje Aleksandre Podsečki, voditeljica projekta je predsjednica Udruge OSIT Krapina, Ljiljana Mužar.

Napravljen je plan radionica i zajedničkih druženja povodom obilježavanja važnih događaja. U subotu 30.11. započinjemo s radom u Osnovnoj školi glazbeno-plesnom radionicom. Očekujemo puno smijeha, radosti, veselja, zajedničkog druženja.

Tijekom 12. mjeseca imamo više dana koje ćemo zajedno obilježiti i proslaviti. Pratite naša druženja, veselite se s nama.

Pripremila: Jasna Leljak