Projekt Vježbaonica - odlazak u Zagreb na rukometnu utakmicu

Autor: Anita Džaja, 28. 3. 2019.

U sklopu projekta “Vježbaonica“ u subotu, 23. ožujka 2019. godine 100 učenika naše škole od petog do osmog razreda krenulo je u 18.30. sati u zagrebačku Arenu na rukometni spektakl između RK PPD Zagreb i makedonskog RK Vardar.

Učenici su na utakmicu došli u navijačkom duhu oboružani navijačkim rekvizitima. Navijalo se u sav glas. Našim rukometašima trebala je podrška s tribina jer je Vardar je 4. lipnja 2017. godine na svom prvom nastupu na završnom turniru osvojio naslov europskog prvaka u rukometu.

Više pročitajte u nastavku!

Utakmica nije završila u korist naših rukometaša jer je suparnička obrana bila neprobojna. Krajnji rezultat bio je 18 : 27 za RK Vardar. Naše rukometaše očekuje uzvratna utakmica u Skopju 30. ožujka 2019. godine.

Povratak s utakmice bio je u kasnim večernjim satima. Vratili smo se umorni od navijanja, ali puni dojmova. Sve zasluge organizacije pripadaju profesorima TZK-a naše škole J. Leljaku i R. Cesarecu.

Pripremila: Ana Poljak