Natjecanje ekipa Crvenog križa

Autor: Anita Džaja, 9. 3. 2019.

U subotu, 9. 3. 2019. u OŠ Ljudevit Gaj Krapina održano je natjecanje ekipa Crvenog križa. Natjecale su se obje osnovne škole iz Krapine, dvije ekipe krapinske srednje škole, OŠ Petrovsko, OŠ Đurmanec, OŠ Side Košutić Radoboj te OŠ Gornje Jesenje. Natjecanje se odvijalo u prvenstveno pozitivnoj i toploj atmosferi.

Više pročitajte u nastavku, a fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji!

Ekipu naše škole činile su: Ena Šimunović, Lea Crnogaj, Tea Poslon, Nives Kranjčec i Iva Presečki.
Učenici su najprije pisali test, a kasnije su imali praktični dio. Manekeni, pacijenti, bili su učenici naše škole i bilo im je jako zanimljivo i uzbudljivo glumiti. Ništa manje nisu ostale zamijećene i hostese koje su svima bile na usluzi i spremne pomoći.
Svi su se dobro borili, dali sve od sebe, ali netko pobijediti mora.
Rezultati su sljedeći:
1. OŠ Ljudevit Gaj Krapina
2. OŠ Augusta Cesarca Krapina
3. OŠ Side Košutić Radoboj
4. OŠ Petrovsko
5. OŠ Gornje Jesenje

Svima zahvaljujemo na sudjelovanju, čestitamo na postignutom rezultatu, a pobjedničkoj ekipi želimo puno uspjeha na Međužupanijskom natjecanju.
Pripremila: učiteljica Jasna Leljak