Dječji tjedan u našoj školi

Autor: Anita Džaja, 5. 10. 2018.

Obilježavajući Dječji tjedan, učenici petih razreda te predstavnici u Gradskom vijeću su u četvrtak, 4.10.2018. godine prisustvovali otkrivanju Spomen ploče Krapinsko-zagorska županija - Prijatelj djece. Svakako je vrijedno naglasiti da je naša Županija prva među 11 Županija koja je ostvarila taj zadatak.

Nakon okrjepe, za učenike je organizarana kazališna predstava Sportski život letećeg Martina. Učenici su u predstavi uživali.
Tijekom tjedna učenici su u školi sudjelovali u različitim aktivnostima; razgovarali i raspravljali o pravima djece, pisali poruke odraslima sa svojim željama i zahtjevima, sudjelovali u radu Gradskog dječjeg vijeća. Čestitamo našoj djeci na svemu pokazanome i nadamo se da će ostati tako otvoreni u svojim zahtjevima, jasni i glasni u provođenju istih te dosljedni.
Više fotografija pogledajte u našoj foto-galeriji!
Za vas pripremila Jasna Leljak