ZBOR MALIH PJESNIKA U ZLATARU

Autor: Anita Džaja, 1. 10. 2018.

U subotu, 29.9.2018. u Zlataru je održan Zbor malih pjesnika 2018. godine. Bio je to 49. po redu. Na natječaj su pristigla 292 rada te komisija nije imala nimalo lak posao. Ipak, za izvedbu na pozornici te tiskanje u zborniku, odabrana su 52 rada.  Na Zboru je sudjelovala i Sara Capek, učenica 8. b razreda. Predstavila se pjesmom Duga. Iz prve ruke mogu potvrditi da je Sara bila vrlo zadovoljna svojim nastupom, lijepo se podružila i zabavila. Izjavila je da će sada s još više radosti i volje pisati pjesme, a i recitiranje na kajkavskom bilo je odlično.

Više fotografija pogledajte u našoj foto-galeriji!

Za vas napisala Jasna Leljak