FOTO RADIONICA U NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Anita Džaja, 11. 4. 2018.

Dragi učenici, roditelji, i svi ostali djelatnici škole!

U petak, 13.4.2018. od 18 do 19:30 u našoj školi ćemo ugostiti članove Foto kluba Krapina.

POZIVAMO SVE ZAINTERESIRANE UČENIKE OD 5. – 8. RAZREDA, RODITELJE I UČITELJE NA BESPLATNU FOTO RADIONICU na kojoj ćete naučiti puno vrijednih informacija o fotografiranju, dobiti vrijedne savjete kako fotografirati kvalitetnije te na što sve obratiti pažnju kada želimo da naša fotografija izgleda kao da ju je snimio profesionalac.

Članovi Foto kluba Krapina godinama se trude kako bi svoje znanje, iskustvo i ljubav prema fotografiji prenijeli svima vama koje to područje zanima.

Za vas su osim vrijednih savjeta pripremili i praktične zadatke te Vas pozivamo da na radionicu ponesete svoje foto aparate, mobitele, tablete ili slično čime fotografirate.

Veselimo se druženju!

Pripremila: Aleksandra Podsečki