ŠKOLSKI PLESNI SHOW

Autor: Anita Džaja, 9. 4. 2018.

Ove školske godine učenice naše škole prvi put su se prijavile na Projekt  "Školski plesni virtualni show" u organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza.

Cilj Projekta je kroz ples i plesni pokret uključiti što veći broj učenika i učenica u školske sportske aktivnosti te popularizaciju plesa među učenicima.

Učenice 3.a pod stručnim vodstvom učiteljice Vesne Presečki i 5.a i 5.d na poticaj učiteljice TZK-a Ane Poljak osmislile su plesne koreografije i kostime.

Njihove izvedbe će se objaviti na mrežnim i facebook stranicama HŠSS-a.

Učenice iz 3.a Mirta Pavić, Lorena Vodolšak, Ema Novak, Kiara Šimunić, Marta Presečki, Vanja Poslon, Matea Drašković i Ena Kovačec otplesale su svoju koreografiju na pjesmu "S tobom" od Franke Batelić.

Učenice iz 5.a imale su dvije plesne grupe. Katarina i Kristina Kovačec, te Karmen Golub na pjesmu  "Girls"  Marcus&Martinus, a druga plesna grupa plesala je na pjesmu "Friends“  Marshmello and Anne-Marie i to učenice: Sara Puljek, Petra Posilović, Marta Horvat i Lucija Pavlović. Iz 5.d razreda u koreografiji su sudjelovale Ena Pavić, Mara Crnek, Rafaela Pecolaj i Lucija Barlović s pjesmom "Beliver" Imagine Dragons.

Želimo puno uspjeha mladim plesačicama sa ciljem da se dogodine uključi još više učenika nadarenih za ples u taj vrijedan Projekt.

Više fotografija pogledajte u našoj foto-galeriji!

Pripremile: Ana Poljak i Vesna Presečki