Predavanje za roditelje i učitelje

Autor: Anita Džaja, 15. 2. 2018.

Poštovani roditelji,

pozivamo vas na predavanje koje osnovne škole Grada Krapine, u suradnji s Centrom za sigurniji Internet (CSI Osijek), organiziraju za roditelje učenika od prvog do osmog razreda.

Predavanje će se održati 19. veljače (ponedjeljak) u 17:30 u amfiteatru Srednje škole Krapina.

Predavači: Boris Radanović, koordinator za podršku i informiranje;

Vanja Gorjanac, psihologinja

Današnja je svakodnevnica uvelike oblikovana korištenjem Interneta i mrežnih tehnologija. Napredak tehnologije je toliko brz da ga je ponekad uistinu teško slijediti. Djeca i mladi puno lakše prate i usvajaju tehnološke novitete te ih primjenjuju u svom svakodnevnom životu. Njihovo korištenje svakako ima svojih prednosti, ali istovremeno djecu izlaže nekim novim rizicima i opasnostima.

Pruža vam se prilika da od stručnjaka iz Centra za sigurniji Internet saznate više o važnosti roditeljske uključenosti čime ohrabrujete vaše dijete u korištenju dobrih strana Interneta. Vaša informiranost i potpora djeci posebno je važna za suočavanje s potencijalnim rizicima.

U jednoj od prethodnih objava na našoj web stranici možete saznati više o svim aktivnostima koje se u školi provode u sklopu obilježavanja Dana sigurnijeg Interneta 2018.

Pripremili: Aleksandra Podsečki i Marko Koprivnjak